נעים להכיר

וברוכים הבאים לביתנו 

הבית הזה, בית שהוא חממה לאומנות וקולינאריה, צמח, גדל, הושקה והתפתח במשך 30 שנה על ידי דן לב, צלם מזון ופרסום שעם השנים החל "לשחק" במטבח עם חומרי גלם והפך גם לבשלן מקצועי, כשהמטבח והמצלמה משתלבים יחד בעשייתו היומיומית.

פה ממש, ב- FOOD STUDIO, אשר ממוקם על גבול תל אביב ויפו, מובילים דן והצוות עשייה מתמדת בתחומי האמנות והקולינאריה:

הסטודיו לצילום, נחשב לאחד מהותיקים והמוכרים בתחום, עובד על בסיס יומי וקבוע ומתמחה בצילומי מזון, אריזות ופרסום, עם לקוחות מהמובילים בשוק.

מתחם האירוח שלנו פועל מעל לעשור ומארח אירועים עסקיים ופרטיים עד 50 איש. חוויה קולינארית עשירה ומיוחדת, באווירה אינטימית ואישית ועם אפשרות להוסיף הרצאות וסדנאות

בתחום הצילום והמזון.

אין לנו תעודת כשרות - ניתן לבקש ארוחה רק חלבית או רק בשרית .

AH2_0063.jpg
דן תמונה2.jpg

דן לב

בוגר בית הספר לצילום "קמרה אובסקורה" ובית הספר SVA בניו יורק. דן הוא אחד הצלמים המובילים בישראל, מצלם כבר 30 שנה לחברות הגדולות בארץ ומציג את עבודותיו בתערוכות
בארץ ובעולם. 
עם השנים החליט דן לחבר בין שתי אהבותיו הגדולות, הצילום והמזון, השתלם במסעדות ואצל שפים ישראליים ומזה עשר שנים גם מארח במתחם שלו אירועים עסקיים ופרטיים אקסלוסיביים ואינטימיים.
דן ממשיך לגדל דורות של סטודנטים לצילום, מעביר את הידע הרב שלו בקורסים והשתלמויות, מטייל בעולם ויוצר פרוייקט אמנותי בינלאומי, ומשלב את האהבה לאנשים, אוכל ואמנות יום יום, שעה שעה.

הלקוחות שלנו 

strauss.jpg

שטראוס

download.png

החברה המרכזית

download (2).png

יוניליבר

אלו"ט

download (3).png

הסטודיו באינסטגרם